Zonnige dagen, zonnige kleuren, zomernagels!
11 augustus 2020
Wist je dat je bij Parfumerie Josiane terecht kan voor gelnagels? Al meer dan 20 jaar geleden ging ik mijn eerste opleiding volgen voor gelnagels. Zes maanden lang, 1 x per week reed ik vol enthousiasme naar Bredene om daar de wondere wereld van kunstnagels te betreden. Ik was er onmiddellijk weg van.
Elke klant, elke nagel is steeds een uitdaging. Dat is nu het leukste aan onze job...
We hebben een enorm groot aanbod aan kleuren, glitters, metallic, steentjes, versieringen,....
Een Denim Look van Sothys: Stralend de herfst in
Laat je inspireren door de casual chique uitstraling van denim: stoer, vrouwelijk en elegant tegelijk. Volg onderstaande stappen om stap voor stap jouw unieke lentelook te creëren – van een stralende basis tot betoverende ogen en verleidelijk gekleurde lippen.
Lees meerSothys adventskalender 99 euro i.p.v. 302 euro
Ben jij al aan het aftellen voor Kerst? Voor diegene die niet kunnen wachten.... De adventskalender van Sothys is dit jaar weer een pareltje. 24 verzorgingsproducten voor je gelaat en je lichaam om jezelf te verwennen, dag na dag.
Lees meerDe kracht van een kuurbehandeling – jouw huid in topvorm voor het najaar!
Na de zomer herstelt je huid het best met een kuur. Zo bouw je aan een frisse, stevige huid die klaar is om te stralen tijdens de feestdagen.
Lees meer